اخبار اخبار

فراخوان جامع ارزيابي صلاحيت متقاضيان فعاليت

فراخوان جامع ارزيابي صلاحيت متقاضيان فعاليت در حوزه هاي خدمات افتا

فراخوان جامع ارزيابي صلاحيت متقاضيان فعاليت در حوزه هاي خدمات افتا

سازمان فناوري اطلاعات ايران در راستاي رسالت محوله بر مبناي سند افتا ، نسبت به ايجاد  نظام ملي مديريت امنيت اطلاعات (نما) اقدام نموده است. در همين رابطه در سال 1389 فراخوان هايي جهت شناسايي و ارزيابي صلاحيت اركان تعريف شده در "نما" به صورت جداگانه  برگزار شد .

 

در نوبت جديد به منظور نهادينه كردن ارزيابي هاي مذكور، كليه فراخوان هاي ارزيابي صلاحيت در زمينه هاي مختلف، به صورت همزمان و بدون محدوديت زماني اجرا خواهد شد.

 

كليه متقاضيان مي توانند با مراجعه به بخش "اعتبار بخشي"  لينك هاي مرتبط با حوزه خود را انتخاب و نسبت به دريافت و مطالعه دقيق فرم ها و راهنما ها اقدام نموده و پس از تكميل فرم هاي ارزيابي با توجه به دستورالعمل اشاره شده در فرم هاي مذكور،‌ مدارك و مستندات خود را با شكل و فرمت خواسته شده به صورت حضوري و توسط نماينده آن شركت محترم به آدرس : تهران - ميدان آرژانتين - ابتداي بلوار بيهقي - نبش خيابان شانزدهم - ساختمان شماره (1) -  طبقه هفتم – واحد جنوبي - اداره كل نظام ملي مديريت امنيت اطلاعات "نما" تحويل داده و در صورت قابل پذيرش بودن رسید دريافت نمايند.

 

لازم به ذكر است متقاضيان مي توانند در صورت نياز به توضيحات بيشتر هنگام تكميل فرم هاي ارزيابي و يا در خصوص مراحل مختلف فرايند ارزيابي صلاحيت، به بخش "سوالات متداول" مراجعه و در صورت عدم رفع ابهام با شماره تلفن 84802700-021 از ساعت 9 الي 11صبح تماس حاصل نمايند. ضمناً پست الکترونیکی به آدرس arzyabi_nama@ itc.ir  آماده دریافت سوالات، نظرات و پیشنهادات متقاضیان محترم می باشد.

تاریخ انتشار مطلب: 10 آذر 1390
بازدید ها: 1838