اخبار اخبار

فراخوان شناسايي شرکت‌های متقاضي ارائه خدمات مميزي

فراخوان شناسايي شرکت‌های متقاضي ارائه خدمات مميزي انطباق استاندارد هاي امنيت اطلاعات و ارتباطات

فراخوان شناسايي شرکت‌های متقاضي ارائه خدمات مميزي انطباق استاندارد هاي امنيت اطلاعات و ارتباطات

سازمان فناوري اطلاعات ايران با همكاري مركز مديريت راهبردي افتا، براساس سند راهبردي امنيت فضاي توليد و تبادل اطلاعات(سند افتا) و قانون برنامه پنجساله پنجم كشور، در نظر دارد به‌منظور حمايت و گسترش سطح كيفي خدمات مميزي انطباق استاندارد هاي امنيت اطلاعات و ارتباطات (خدمات مديريتي افتا) در كشور و اجرا و برنامه‌ريزي درزمینه به‌کارگیری بهتر ظرفيت‌هاي ملي، از توانمندي شركت هاي داراي تجربه در زمينه ارائه خدمات مميزي استفاده نمايد. بدين منظور شركت‌هاي متقاضي فعاليت در اين خصوص مي‌توانند با مراجعه به سايت سازمان فناوري اطلاعات ايران به آدرس http://nama.ito.gov.irنسبت به دريافت و تکمیل‌ فرم هاي ارزيابي اقدام و مدارك مربوطه را با فرمت درخواستي به طور حضوري به اداره كل نظام ملي مديريت امنيت اطلاعات (نما) به آدرس؛ تهران، ميدان آرژانتين، ابتداي خيابان بيهقي، نبش خيابان 16، ساختمان شماره 1 سازمان فناوري اطلاعات ايران، طبقه 7، واحد جنوبي تحويل داده و رسيد دريافت نمايد. بديهي است براي متقاضياني پروانه فعاليت صادر مي شود كه شرايط ارزيابي را احراز نموده باشند.

لازم به توضيح است شركت هايي كه موفق به دريافت پروانه ارائه خدمات مميزي مي شوند، امكان فعاليت در زمينه «ارائه خدمات مشاوره و استقرار استاندارد هاي امنيت اطلاعات و ارتباطات » را ندارند و تنها در يكي از دو زمينه مي توانند خدمت ارائه دهند.

علاقه‌مندان جهت دريافت اطلاعات بيشتر می‌توانند در روزهاي شنبه تا چهارشنبه در ساعت اداري با كارشناسان مربوطه از طريق شماره تلفن 84802700 تماس حاصل نمايند.

تصاویر مرتبط
تاریخ انتشار مطلب: 03 شهریور 1395
بازدید ها: 1417